Μια ξεκαρδιστική κωμωδία των Ρεππα – Παπαθανασίου υπο την καθοδήγηση της Σμαράγδας Τζούμα από μια θεατρική ομάδα που το ταλέντο η ενέργεια και η αγάπη για το θέατρο ξεχειλίζει. Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας.
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2672-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_1706-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2888-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3636-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2724-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_1796-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2012-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2615-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_1804-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2259-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_1940-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2103-1-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_4036-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_4296-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3636-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_4148-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3283-682x1024.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3256-682x1024.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3163-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2888-1024x681.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_2511-682x1024.jpg)
![](https://gsphotography.gr/wp-content/uploads/2024/04/SGP_3203-682x1024.jpg)
Gs photography
Μια ξεκαρδιστική κωμωδία των Ρεππα – Παπαθανασίου υπο την καθοδήγηση της Σμαράγδας Τζούμα από μια θεατρική ομάδα που το ταλέντο η ενέργεια και η αγάπη για το θέατρο ξεχειλίζει. Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας.